توریست در گرجستان

فعالیت های شرکت Business2Batumi در قالب B2B :


این شرکت با در اختیار داشتن کهکشانی از هتل های 5 ستاره ، 4 ستاره و 3 ستاره آماده ارائه خدمات کارگزاری ای  در قالب: برگزاری تورهای نمایشگاهی ، ترنسفر فرودگاهی ، گشت درون شهری و برون شهری ، خدمات لیدر توری  ، از یک نفر تا تورهای گروهی به آژانس های مسافرتی می باشد .

ما این امکان را برای آژانس ها و شرکت های فعال در حوزه توریسم فراهم کرده ایم تا بتوانند جهت سهولت و اطمینان ، عقد قرارداد و پرداخت های خود را با دفتر تهران و همکار ما شرکت رسمی سلام سفر گشت به انجام رسانند .


فعالیت های شرکت Business2Batumi در قالب B2C :
شرکت
Business2Batumi با در اختیار کاروانی از اتوبوسهای مدرن و جدید VIP همه روزه از تهران ترمینال غرب ((میدان آزادی)) از ساعت 11 صبح اقدام به جابجایی مسافر به گرجستان_باتومی و بالعکس مینماید .
تمامی اتوبوس های مسیر تهران_ باتومی مجهز به صندلی های تختخواب شو با مانیتور مجزا و
wifi می باشند که مسافرین گرجستان میتوانند به صورت گروهی و یا انفرادی از این خط زمینی استفاده نمایند .
همچنین شرکت
Business2Batumi این امکان را دارد که به تناسب بودجه و نیاز مسافرین گرجستان افدام به رزرو و اجاره آپارتمان ، سوئیت ، ویلا به صورت اجاره روزانه ، هفتگی وماهانه درشهرهای  تفلیس ، باتومی ، کوبولوتی و …. نماید .


توریست در گرجستان
توریست در گرجستان

 شرکت Business2Batumi با در اختیار داشتن 3 دفتر :
دفتر تهران : خیابان طالقانی جنوبی ، نبش سمیه پلاک
دفتر تفلیس : گرجستان ، تفلیس خیابان مرجانیشویلی
دفتر باتومی : گرجستان ، باتومی ، خیابان گورگالیدزه
اقدام به ارائه خدمات توریسم در قالب فعالیت در حوزه های  B2B و B2C می نماید .
شرکت
Business2Batumi با همکاری شرکت  توریستی سلام سفر گشت (دفتر تهران) فعالیت های توریستی خود را در گرجستان و ایران با برند hi2r  ارائه میکند .

مسافرین گرجستان می توانند از بین عکسهای مواردی که برای آنها ارسال میگردد ، پیش از آمدن مبادرت به رزرو آپارتمان ، سوئیت و یا ویلای مورد نظر خودم نمایند .