شرکت Business2Batumi نماینده انحصاری شرکت Expo Net  (مجری نمایشگاه های بین المللی در منطقه اجارا ) در ایران می باشد . ویژگی منحصر به فرد گرجستان چه از لحاظ  جغرافیایی  به عنوان دروازه اروپا و چه از لحاظ فرصتهای تجارت و کسب وکار و همچنین امنیت بالا اقتصادی و اجتماعی باعث گردیده که گرجستان به  هدفی مناسب جهت عرضه کالا و یا خدمات در بین دیگر کشورهای منطقه قفقاز بدل گردد.

سیاست های در های باز تجارت آزاد در گرجستان این فرصت را برای تمامی برندهای مطرح و نوظهور ایجاد کرده تا در یک فضای شفاف به رقابت با یکدیگر بپردازند .
نمایشگاه های بین المللی که هر ساله با شرکت کشور هایی همچون روسیه ، آذربایجان ، ارمنستان ، ترکیه ، ایتالیا ، لهستان ، اکراین ، بلاروس و … در گرجستان و باالخص منطقه آجارا برگذار میشود جولانگاهی است جهت رقابتی هر چه تمام تر در کسب سهمی از بازار بکر کشور گرجستان .

شرکت Business2Batumi نیز به عنوان شریک تجاری و نماینده انحصاری شرکت Expo Net در ایران این فرصت را در اختیار شرکتها ، تولیدکنندگان و صاحبان صنایع ایرانی قرار داده است تا بتوانند با شرکت در نمایشگاه های بین المللی گرجستان از این بازار بکر سهمی ببرند .
شرکت Business2Batumi در سالهای اخیر با برگذاری نمایشگاه های موفقی همچون نمایشگاه ساختمان ، صنعت ، توریسم وگردشگری ، کشاورزی و … یار و یاور شرکتهای ایرانی جهت رشد ، توسعه و فتح بازار های جدید بوده و هست .