شرکت Business2Batumi به عنوان عضو اتاق بازرگانی ایران آماده همکاری با شرکتها ارگانها  و سازمانها جهت صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز از طریق مبادی قانونی می باشد .
ما این امکان را داریم که کالای مورد نظر شما را با کمترین هزینه تهیه و برای شما ارسال نماییم .
همچنین شما میتوانید با یاری مشاورین وکارشناسان خبره شرکت Business2Batumi از کالاها و خدماتی که میتوانید به کشور گرجستان و یا دیگر کشور های منطقه قفقاز و حوزه بالکان صادر و عرضه نمایید مطلع گردید .

گرجستان دروازه اروپا :

کشور گرجستان دارای 4 منطقه آزاد در شهر های تفلیس ، کوتایسی . پوتی می باشد که بازرگانان و تجار با استفاده از ویژگی های منحصر بفرد این مناطق اعم از اجاره بهای خیلی کم (( اجاره سوله های آماده با کلیه تجهیزات و امکانات )) ، تخفیف های مالیاتی و … میتوانند از طریق این مناطق کالا های خود را تولید و صادر نمایند .

ویژگی جغرافیایی منحصر بفرد گرجستان به عنوان پلی میان آسیا و اروپا این امکان را برای بازرگانان فراهم آورده است تا کالاهای خود را خیلی سریع ، اسان ، امن و با کمترین تعرفه های گمرکی از طریق بنادر بزرگ باتومی و پوتی  بدست مشتریان خود برسانند همین امر باعث گریده که این بنادر به یکی ازفعال ترین ترمینال های حمل کالا در شرق اروپا تبدیل گردند .