سیاست های تشویقی دولت گرجستان در سالهای اخیر باعث گردیده ، بازار املاک و مستقلات گرجستان یکی از پررونق ترین بازارهای مسکن در منطقه قفقاز و بالکان باشد  (( من جمله گارانتی صحت و سلامت تمامی نقل و انتقالات ملکی توسط دولت )). شرکت Business2Batumi نیز درحوزه املاک و مستقلات به عنوان یک شرکت پیشرو سعی نموده  پل ارتباطیه مطمئنی باشد بین سازندگان و انبوه سازان مطرح بازار مسکن و متقاضیان و خریداران املاک در تمامی خاک کشور گرجستان .

شرکت Business2Batumi با در اختیار داشتن 2 دفتراملاک درایران  (تهران ، شیراز) و 3 دفتر در گرجستان (تفلیس ، کوتایسی ، باتومی)  بزرگترین و جامع ترین بانک اطلاعاتی املاک گرجستان را که شامل  تمامی پروژه های در حال ساخت و یا ساخته شده  انبوه سازان مطرحی همچون :

Mardihouse, Real Palace, ORBI Group, Gumbati, Wind of Change, Yalcin Group, Progress

 را در اختیار متقاضیان و خریداران خود قرار می دهد.

ما بالاترین قدرت انتخاب را در اختیار مشتریان خود قرارداده ایم تا پاسخگو تمامی نیاز ها وشرایط مالی و پرداختی آنها باشیم .
تیم مشاورین متخصص و وکلای حقوقی ما با ارتباط تنگاتنگ با بدنه دولت و اطلاع از آخرین اخبار و قوانین وضع شده در عرصه املاک و مستقلات بهترین و مطمئن ترین پیشنهادات و اطلاعات را در اختیار مشتریان و خریداران املاک در سراسر خاک کشور گرجستان قرار میدهیم .

شرکت Business2Batumi با اعتقاد بر این باور که فروش پایان نیست بلکه آغازی است جهت یک همکاری بلند مدت ، سعی نموده در غالب خدمات پس از فروش ، هر آنچه که نیاز مشتریان و خریداران املاک میباشد را همچون معرفی تیم های متخصص جهت تعمیرات و بازسازی ، تیم های حرفه ای نقشه کشی و دیزاین داخلی و …. در اختیار مشتریان خود قرار میدهد .

مشاورین متخصص بومی و تیم وکلای حقوقی قدرتمند ما همیشه خوشحال خواهند شد تا که بتوانند ضمن خدمت رسانی به تمامی سوالات شما در حوزه املاک و مستقلات پاسخ دهند .